RNC55H7871BSRSL65
MFR.Part #
RNC55H7871BSRSL65
JLCPCB Part #
C3492594
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.87kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors