RNC55H7503FSRE665
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55H7503FSRE665
JLCPCB Part #
C3375928
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 750kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors