RNC55H7413BSR36
MFR.Part #
RNC55H7413BSR36
JLCPCB Part #
C3501759
Description
-65℃~+175℃ 125mW 741kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors