RNC55H6980BMR36
MFR.Part #
RNC55H6980BMR36
JLCPCB Part #
C3453471
Description
-65℃~+175℃ 125mW 698Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors