CW02C8K200JS70
MFR.Part #
CW02C8K200JS70
JLCPCB Part #
C1799565
Description
-65℃~+350℃ 3.25W 8.2kΩ Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL12.7mm Through Hole Resistors