RNC55H6813FRRSL
MFR.Part #
RNC55H6813FRRSL
JLCPCB Part #
C1812198
Description
-65℃~+175℃ 125mW 681kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors