RNC55H6812FMR36
MFR.Part #
RNC55H6812FMR36
JLCPCB Part #
C3569674
Description
-65℃~+175℃ 125mW 68.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors