RNC55H6730BSRE665
MFR.Part #
RNC55H6730BSRE665
JLCPCB Part #
C3434482
Description
-65℃~+175℃ 125mW 673Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors