SMC5K64A-M3/H
MFR.Part #
SMC5K64A-M3/H
JLCPCB Part #
C3706405
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 103V 1uA 48.5A 5kW 64V 71.1V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS