RNC55H6653BSR3665
MFR.Part #
RNC55H6653BSR3665
JLCPCB Part #
C3512932
Description
-65℃~+175℃ 125mW 665kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors