SMCJ120CA-M3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ120CA-M3/57T
JLCPCB Part #
C3715487
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 120V 133V 193V 1uA 7.8A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS