RNC55H6492BSRSL65
MFR.Part #
RNC55H6492BSRSL65
JLCPCB Part #
C3401381
Description
-65℃~+175℃ 125mW 64.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors