PTF6575K000FYBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PTF6575K000FYBF
JLCPCB Part #
C1442629
Package
Plugin,D3.7xL9.5mm
Description
-55℃~+150℃ 250mW 75kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors