RNC55H6490BSRE565
MFR.Part #
RNC55H6490BSRE565
JLCPCB Part #
C3437155
Description
-65℃~+175℃ 125mW 649Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors