RNC55H5903DPRE565
MFR.Part #
RNC55H5903DPRE565
JLCPCB Part #
C3464179
Description
-65℃~+175℃ 125mW 590kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors