RNC55J4322BRRSL
MFR.Part #
RNC55J4322BRRSL
JLCPCB Part #
C1820509
Description
-65℃~+175℃ 125mW 43.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors