CMF60562R00FHBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF60562R00FHBF
JLCPCB Part #
C1422042
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-55℃~+175℃ 1W 562Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors