RNC55H56R0BSRE7
MFR.Part #
RNC55H56R0BSRE7
JLCPCB Part #
C3493866
Description
-65℃~+175℃ 125mW 56Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors