RNC55H5230DRB14
MFR.Part #
RNC55H5230DRB14
JLCPCB Part #
C1448757
Description
-65℃~+175℃ 125mW 523Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors