RNC55H5620FMRE8
MFR.Part #
RNC55H5620FMRE8
JLCPCB Part #
C3422309
Description
-65℃~+175℃ 125mW 562Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors