RNC55H51R0FRR36
MFR.Part #
RNC55H51R0FRR36
JLCPCB Part #
C3387245
Description
-65℃~+175℃ 125mW 51Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors