RNC55H15R0FMR36
MFR.Part #
RNC55H15R0FMR36
JLCPCB Part #
C3533483
Description
-65℃~+175℃ 125mW 15Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors