RNC55H5112FPB14
MFR.Part #
RNC55H5112FPB14
JLCPCB Part #
C1435773
Description
-65℃~+175℃ 125mW 51.1kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors