RNC55H49R3BRB14
MFR.Part #
RNC55H49R3BRB14
JLCPCB Part #
C3366761
Description
-65℃~+175℃ 125mW 49.3Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors