P0805Y2492BBW
MFR.Part #
P0805Y2492BBW
JLCPCB Part #
C4312487
Description
-55℃~+155℃ 200mW 24.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount