RNC55H4992BSB1465
MFR.Part #
RNC55H4992BSB1465
JLCPCB Part #
C3426406
Description
-65℃~+175℃ 125mW 49.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors