ERL0725K500FKEK500
MFR.Part #
ERL0725K500FKEK500
JLCPCB Part #
C3516927
Description
-65℃~+175℃ 25.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors