RNC55H4991FPRE6
MFR.Part #
RNC55H4991FPRE6
JLCPCB Part #
C1795697
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.99kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors