RNC55H4532FSB1465
MFR.Part #
RNC55H4532FSB1465
JLCPCB Part #
C3568792
Description
-65℃~+175℃ 125mW 45.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors