RNC55H4530BSRE765
MFR.Part #
RNC55H4530BSRE765
JLCPCB Part #
C3424253
Description
-65℃~+175℃ 125mW 453Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors