RNC55H4322FSB14
MFR.Part #
RNC55H4322FSB14
JLCPCB Part #
C1434930
Description
-65℃~+175℃ 125mW 43.2kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors