RNC55H4321FSRE765
MFR.Part #
RNC55H4321FSRE765
JLCPCB Part #
C3532847
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors