RN55C4750FRSL
MFR.Part #
RN55C4750FRSL
JLCPCB Part #
C3416749
Description
-65℃~+175℃ 125mW 475Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors