RNC55H4021BSRE765
MFR.Part #
RNC55H4021BSRE765
JLCPCB Part #
C3459465
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.02kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors