RNC55H3922FRRE8
MFR.Part #
RNC55H3922FRRE8
JLCPCB Part #
C3507394
Description
-65℃~+175℃ 125mW 39.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors