RNC55H3922FRB14
MFR.Part #
RNC55H3922FRB14
JLCPCB Part #
C1435255
Description
-65℃~+175℃ 125mW 39.2kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors