RNC55H3830FSRE565
MFR.Part #
RNC55H3830FSRE565
JLCPCB Part #
C3398634
Description
-65℃~+175℃ 125mW 383Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors