RNC55H3743FRRSL
MFR.Part #
RNC55H3743FRRSL
JLCPCB Part #
C3391548
Description
-65℃~+175℃ 125mW 374kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors