AZ23C4V7-G3-08
MFR.Part #
AZ23C4V7-G3-08
JLCPCB Part #
C5374824
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 300mW 4.4V~5V 4.7V 78Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS