RNC55H3611BRB14
MFR.Part #
RNC55H3611BRB14
JLCPCB Part #
C3403439
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.61kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors