RNC55H3481FSRE765
MFR.Part #
RNC55H3481FSRE765
JLCPCB Part #
C3368642
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.48kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors