RNC55H3482FSRE765
MFR.Part #
RNC55H3482FSRE765
JLCPCB Part #
C3474161
Description
-65℃~+175℃ 125mW 34.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors