RNC55H3322FRRSL65
MFR.Part #
RNC55H3322FRRSL65
JLCPCB Part #
C3395605
Description
-65℃~+175℃ 125mW 33.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors