RNC55H3321BSRE765
MFR.Part #
RNC55H3321BSRE765
JLCPCB Part #
C3377714
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.32kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors