RNC55H3241BRRSL
MFR.Part #
RNC55H3241BRRSL
JLCPCB Part #
C1817344
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.24kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors