RNC55H3201BSR36
MFR.Part #
RNC55H3201BSR36
JLCPCB Part #
C1812270
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors