RNC55H3200DSR36
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55H3200DSR36
JLCPCB Part #
C3359075
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 320Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors