RNC55H3162FSRE765
MFR.Part #
RNC55H3162FSRE765
JLCPCB Part #
C3569777
Description
-65℃~+175℃ 125mW 31.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors