RNC55H3122BSRE7
MFR.Part #
RNC55H3122BSRE7
JLCPCB Part #
C3400939
Description
-65℃~+175℃ 125mW 31.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors