RNC55H3090FRB14
MFR.Part #
RNC55H3090FRB14
JLCPCB Part #
C3565226
Description
-65℃~+175℃ 125mW 309Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors